S.S.S

Soru 1:     Karya Teras'da kaç kişiye kadar düğün ve organizasyonlar yapılmaktadır?

 

Cevap:     Yeni ve 3 katlı binasıyla Karya Teras'da  100 kişiden 2000 kişiye kadar olan düğün ve organizasyonlarınız alternatif hizmet ve menü seçenekleriyle düzenlenebilmektedir. 

 

Soru 2:    Karya Teras'da kapalı salonda düzenlenen düğün ve organizasyonlarım için açık teras salon ve teras kafeterya bölümünü kullanmak için ekstra bir ücret ödemem gerekir mi?

 

Cevap:     Karya Teras'da yapılan tüm organizasyonlarda ekstra bir ücret farkı olmadan Teras Salon ve Teras Kafeterya kullanımınıza açıktır.Tek salon kullanım bedeli ödeyerek tesisin açık terası ,açık kafeterya bölümü ,çocuk oyun odası , bay ve bayan mescidi ,bebek bakım odası ve tüm ortak alanları sizlerin ve davetlilerinizin kullanımına açıktır.

 

Soru 3:    Karya Teras'da organizasyon ve düğünlerde tarafıma sözleşme haricinde ekstra bir masraf çıkartılır mı?

 

Cevap:Karya Teras'da yapılan organizasyon ve düğünleriniz için herşey dahil çözümler düşünüldüğü için bilginiz dışında hiçbir süpriz ekstra ödemeyle karşılaşmanız söz konusu değildir.

 

Soru 4:    Nişan,düğün vb. organizasyonlarda çekilen gelin ve damat resimleri için ne kadar ödeme yapmam gerekir? Davetlilerin çektirip almamış olduğu fotoğraflar tarafıma fatura edilir mi?

 

 Cevap:Çekilen gelin ve damat resimleri anlaşma dahilinde olduğu için bu resimler için herhangi bir ekstra ödeme yapmanız söz konusu değildir.Davetlilerin çektirmiş olduğu resimler yine çektiren kişiye ait olduğu için görevli fotoğraçılar tarafından ücreti dahilinde kendilerine teslim edilir.

 

  Soru 5:   Nişan ve düğün organizasyonlarında yapılan video çekimleri için ne kadar ücret ödemem gerekir?Yapılan çekimler ne zaman teslim edilir? 

 

Cevap: Yapılan video cekimleri yine yapılan sözleşme dahilinde olduğu için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez.Dijital ortamda yapılan video çekimleri son düzenlemeleri ve montaj işlemleri gerçekleştirilerek DVD formatında max. 1 hafta içinde tarafınıza teslim edilir.Ayrıca hazırlanan DVD'lerin üzerine yine düğünü veya nişanı gerçekleştirilen gelin ve damadın resimleri basılarak sahibine özel ve orjinal olarak teslim edilmektedir.

Boğazın incisi Beykozda daha önce birçok düğün ve organizasyona ev sahipliği yapan Karya Teras 2011 yılı itibariyle Beykoz Akbaba'daki yeni 3 katlı binasına taşınarak davet organizasyon ve eğlence sektöründeki hizmetlerine yeni ve daha da gelişen vizyonuyla hız kesmeden devam etmektedir.

 

 

Yaptığınız tüm organizasyonları canlı izleyebilir Reklam filmimizi izleyip salonu daha iyi tanıyabilirsiniz..

Farklı Salonlarımızla Her türlü organizasyon ve düğünlerle hizmetinizdeyiz. Salonlarımızı görmeden karar vermeyiniz...